ПОШУК ПО САЙТУ

Михайло Кукушкін, висхідна зірка

Колишній громадянин Російської Федерації тенісист Кукушкін Михайло зараз вельми гідно захищає на кортах честь Казахстану.

Програш, рівний перемоги

Колосальна задоволення отримали не тількивболівальники з Казахстану і Сербії, але і всі присутні 7 березня 2016 року в белградському спорткомплексі "Піонер" на одній восьмій фінальної стадії змагань Світових груп за Кубок Девіса.

В цей день на корті Михайло Кукушкін і серб НовакДжокович показали щось неймовірне. Інтригуючий матч тривав протягом п'яти годин. Незважаючи на програш казахстанського представника, сербу для перемоги довелося застосувати всю свою майстерність і змусити серйозно понервувати своїх фанатів, але ж його позиціонують, як кращого тенісиста в світі.

Михайло Кукушкін

Після матчу збірних Сербії та Казахстану Н. Джокович несподівано заявив, що Михайло Кукушкін цілком міг здобути заслужену перемогу в цьому фантастичному поєдинку, і назвав цей щогл одним з найскладніших у своїй кар'єрі.

Сам Михайло зазначив, що противником було спочаткудопущено кілька грубих помилок, але пізніше він значно покращив гру і протиставити що-небудь кращої ракетці в світі було складно, хоча до перемоги залишався буквально один крок.

Михайло Кукушкін, біографія

Народився Михайло в Волгограді 26 грудня 1987 р малих років до занять тенісом дитини пристрасті батько, який сам був непоганим спортсменом і тренував сина до сімнадцятирічного віку.

Уже в 2006-му Кукушкін на змаганнях серії IFTFutures зумів потрапити до фінальної частини. На наступний сезон вболівальники міст Саранська і Самарканда стали свідками його двох перемог в серії ATP Challenger.

тенісист Кукушкін Михайло

2008-й став для нього переломним роком: виграш в Італії (м Барлетта, ATP Challenger) і на батьківщині (IFT Futures), участь в турнірі АТР (Барселона, Умага, Москва, Пітер), також він став громадянином Казахстану.

До березня наступного року Кукушкін Михайло, рейтингякого неухильно зростав, уже грав на турнірі серії Мастерс в Майамі (другий раунд, основна сітка). Аналогічний результат був їм показаний і через місяць в Іспанії (Барселона).

У травні він був відібраний для участі в іграх вПортугалії (Ешторіл, основна сітка). Липень - перемога на турнірі Челленджер в Російській Федерації (Пенза). У вересні - участь в іграх основної сітки цього турніру в Малайзії (Куала-Лумпура).

У жовтні - участь в півфіналі Кубка Кремля, де в півфінальному поєдинку його обіграв російський тенісист М. Південний.

Останні досягнення тенісиста-професіонала

У 2010 році Михайло Кукушкін, ставши переможцем Челленджера в Німеччині (Брауншвейг) і Росії (Пенза), досяг першої сотні в рейтингу спортсменів-професіоналів у великому тенісі.

кукушкин михайло рейтинг

В кінці того ж року він вперше став переможцем турніру АТР, зумівши в фінальному матчі в Пітері відігратися у М. Південного.

У січні 2015 го Михайло Кукушкін в Сіднеївиборов друге місце в турнірі АТР, вигравши дві партії у Л. Майєра. Сильніше його виявився тільки представник Сербії В. Троцького. Примітно, що обидва фіналісти досягли основної сітки, пройшовши кваліфікацію, що сталося в перший раз в розіграші подібного турніру.